DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 5 000-6 500 PLN/m-c
  • Firma: Manpower
  • Kontakt: Iryna Kramar
  • Telefon: 604055947
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Manpower Group (cert. 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko SPAWACZ

Miejsce wykonywania pracy: Hitachi Energy Poland Sp. z o. o. w Łodzi

Wymagania:

- podstawowa umiejętność spawania metodą MIG/MAG

- zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

- zdolności manualne

Zadania:

- spawanie kadzi do transformatorów mocy

- przygotowywanie elementów do spawania poprzez szlifowanie, cięcie

Oferujemy:

- wynagrodzenie 4500zł - 4800zł brutto (zależne od doświadczenia)

- dwukrotny dodatek za pracę w nocy 40% liczony od 3600zł brutto

- 200% dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień

- stały dodatek za pracę w 4 brygadach 887, 32 zł brutto + za prace według grafiku w niedzielę 80%

- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych

- dodatek nocny

- 13 premia!

- umowa o pracę tymczasową

- premia miesięczna do 500zł brutto

- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego

KONTAKT: IRYNA KRAMAR

TEL/VIBER +48 604055947

[email protected]

Manpower Group (cert. 412) oferta dotyczy pracy tymczasowej