SPECJALISTA DS.PROCESOWANIA ZAMÓWIEŃ Z JĘZYKIEM NIDERLANDZKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 500-7 500 PLN/m-c
  • Firma: Recruiters Polska
  • Kontakt: Recruiters Polska
  • Telefon:
  • Język obcy: holenderski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Młodszy Specjalista w Dziale zarządzania zamówieniami z j. niderlandzkim

Łodź/możliwa praca 100% zdalna

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2
  • Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie B2/C1
  • Dyplom studiów wyższych lub status studenta ostatniego roku
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z klientem (obszar Order Management, Logistyki, Supply Chain, Zakupów będzie dodatkowym atutem)
  • Zdolności analityczne i praktyczna znajomość programu Excel
  • Znajomość Oracle/SAP będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Tworzenie zamówień / kompleksowe zarządzanie zamówieniami
  • Obsługa zapytań klientów i zapewnianie ich satysfakcji
  • Przygotowywanie raportów
  • Zapewnienie wysokiej jakości wyników

Proponujemy:

  • Możliwość rozwoju kariery w rosnącym obszarze dla klienta high-tech
  • Szansa na zdobycia wiedzy i doświadczenia z domeny Order Management
  • Poznanie trendów rynkowych i technologicznych
  • Brak okresu próbnego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (mozliwość skorzystania z oferty platformy benefitowej, pakietu Multisport, Medicover)
  • Możliwość pracy zdalnej

Jeśli szukasz pracy z językiem niderlandzkim aplikuj wysyłając cv na adres [email protected]