DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: undhair academy
  • Kontakt: dominika cibor
  • Telefon: +48796643321
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Żory
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
UND-HAIR ACADEMY to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Zaopatrujemy profesjonalne salony w produkty najwyższej jakości. Organizujemy szkolenia i pokazy z najnowszych trendów we fryzjerstwie z udziałem Mistrzów Świata i Europy. Zainteresowanie ofertą naszej firmy, zmusza nas do nieustającego powiększenia zespołu.

Wieloletni pracownicy są dowodem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, któremu nawet w czasie pandemii udało się zwiększyć grono zatrudnionych.

Bogaty asortyment oraz liczne szkolenia dla klientów (KFS i BUR), daje wiele możliwości szybkiego rozwoju, co gwarantuje w krótkim czasie spełnienie oczekiwań finansowych każdego naszego pracownika.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. projektów UE

Główne obowiązki:

  • opracowanie wniosków oraz przygotowanie pozostałej kompletnej dokumentacji aplikacyjnej o dotacje na szkolenia ze środków unii europejskiej
  • tworzenie pozostałej dokumentacji oraz załączników na podstawie wytycznych formalnych i merytorycznych dla projektów
  • monitorowanie projektu, w tym harmonogramu naborów
  • dokonywanie korekt do wniosków
  • analiza przedsiębiorstwa pod kątem możliwości uzyskania dofinansowania
  • nadzór nad terminowością
  • ścisła współpraca z zespołem
Wymagane prawo jazdy kat B

Idealny kandydat to taki, który:

  • posiada doświadczenie w tworzeniu wniosków o dofinansowanie szkoleń z Bazy Usług Rozwojowych lub w pozyskiwaniu funduszy z UE
  • posiada „lekkie pióro”
  • zna zasady poprawnej pisowni
  • szybko przyswaja nową wiedzę
  • potrafi pracować pod presją czasu
  • jest osobą otwartą, komunikatywną, odpowiedzialną i zaangażowaną
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Pracę w systemie Home Office po wdrożeniu do obowiązków (szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy będzie odbywać się w Rybniku lub Żorach).
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
  • Stałą opiekę osób nadzorujących projekty
  • Pracę w godzinach 8-16
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt pod nr telefonów:

790 815 398

575 565 584

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.