DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 000 PLN/m-c
  • Firma: Forge&Frost HR Consulting sp. z o.o.
  • Kontakt: Piotr Kuźniak
  • Telefon: +48 691 140 909
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Oborniki
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Dla naszego klienta - firmy Nordec, która jest wiodącym dostawcą konstrukcji stalowych do budynków, elewacji i mostów stalowych w Europie.

Spawacz

Lokalizacja: Oborniki (woj. wielkopolskie)

Z uwagi na rosnący napływ zleceń, firma zdecydowała się poszerzyć swoje szeregi i obecnie poszukuje 3 doświadczonych spawaczy, którzy chcieliby dołączyć do ich zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów stalowych stanowiących konstrukcje budynków
  • Spawanie metodą MAG 135 w pozycjach PA/PB
  • Obsługa suwnic oraz wciągarek
  • Spawanie materiałów o grubości 5-100mm (głównie w zakresie 20-40mm)

Wymagania:

  • Umiejętności spawania metodą MAG 135
  • Uprawnienia spawalnicze – jest możliwość odnowienia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości 7000 brutto miesięcznie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14-22) w 2-osobowym zespole
  • Praca w ogrzewanej hali produkcyjnej
  • Bardzo wysokie standardy BHP
  • Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do wypoczynku lub dofinansowanie do karty MultiSport
  • Szeroko rozwinięty pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (m.in. pożyczki, zapomogi dofinansowania)
  • Dowóz do miejsca pracy z wybranych kierunków (Szamotuły, Połajewo, Obrzycko, Rogoźno, Murowana Goślina, Objezierze)

Masz pytania? Skontaktuj się z Twoim rekruterem:

Kaja Antczak

✉️ [email protected]

☎️ 791 056 111