MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Sprzedaży

MR JOB to renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, która od ponad 15 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasze doświadczenie oraz uznanie na rynku, blisko 80- osobowy zespół w 3 oddziałach. Od 2009 zatrudniamy obcokrajowców na terenie Legnicy i Dolnego Śląska. W 2012 roku otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat Arbeitnehmerüberlassung wydany przez Agentur für Arbeit Düsseldorf, co pozwoliło nam skutecznie delegować pracowników do Niemiec. Dzięki temu nabyliśmy unikalną wiedzę i know-how, które teraz chcemy wykorzystać w dalszym rozwoju naszej agencji.

W MR JOB nieustannie dążymy do doskonalenia procesów HR naszych Klientów i optymalizowania ich nakładów finansowych. Nasza szeroka gama rozwiązań personalnych daje nam przewagę konkurencyjną i umożliwia nam dostarczanie kompleksowych i efektywnych rozwiązań.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) obecnie dla jednego z Naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Siechnice

Jeżeli dobrze posługujesz się językiem francuskim i swobodnie nawiązujesz nowe relacje biznesowe, nie boisz się podejmowania nowych wyzwań? To ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie! – zaaplikuj!

Twój zakres obowiązków:

• wprowadzanie zamówień do systemu SAP,

• koordynowanie procesu obsługi Klienta od momentu zamówienia aż po realizację,

• budowanie dobrych relacji biznesowych z Klientem,

• monitorowanie przebiegu procesu produkcji i realizacji zamówień,

• organizacja, nadzór oraz bieżąca obsługa zamówień,

• przygotowanie zestawień dot. sprzedaży w Excel,

• administrowanie dokumentacją transportową.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu, która oferuje perspektywy rozwoju,

• zatrudnienie bezpośrednio u Naszego Klienta,

• umowę o pracę,

• pracę w systemie jednozmianowym,

• pełne wdrożenie na stanowisko pracy,

• stabilność zatrudnienia, dającą poczucie bezpieczeństwa i perspektywę długotrwałej kariery.

Nasze wymagania:

• znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B1/B2),

• znajomość pakietu MS Office (Excel),

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zorientowanie na potrzeby Klienta,

• umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji,

• dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność,

• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

• terminowe i rzetelne wykonywanie zleconych zadań.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy.