DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WOOD GLASS TEAM SP. Z.O.O.
  • Kontakt: kadry
  • Telefon: 52-318-99-99
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: 88-320 Strzelno
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Księgowa/Księgowy
WOOD GLASS TEAM Sp. z o. o. –  Producent okien i drzwi drewnianych zatrudni osobę na stanowisko:
Główna/y Księgowa/y:
Miejsce pracy: Strzelno

Opis stanowiska:
- prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawno-księgowymi,
- przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych, rozliczeń podatkowych i deklaracji oraz niezbędnych dokumentów finansowych (RZiS, Bilans, dokumentacja cen transferowych),
- nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie,
- ścisły nadzór nad finansami firmy;
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi  (US, GUS, banki i inne) oraz ścisła współpraca z biegłym rewidentem,
- przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,
- rozliczanie produkcji.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów,
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównej/go Księgowej/go, w firmie produkcyjnej, podlegającej obowiązkowi badania sprawozdania finansowego,
- biegła znajomość przepisów podatkowych, celnych (VAT, CIT, INTRASTAT) oraz przepisów z dziedziny rachunkowości,
- mile widziana znajomość gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- wsparcie, organizacja, kontrola i nadzór pracy działu księgowości,
- odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, rzetelność w działaniu.
- znajomość programów księgowych klasy ERP enova365 będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- możliwość rozwoju i doskonalenia zdobytej wiedzy.
- samochód służbowy