DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 27 PLN/h
  • Firma: OTTO Work Force
  • Kontakt: OTTO
  • Telefon: +48717443111
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Adamów
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Chcesz poznać funkcjonowanie sklepu internetowego, szukasz zajęcia w ciekawej branży? Lubisz przyjazną atmosferę i przejrzyste warunki zlecenia? Jeśli tak, to nie zastanawiaj się i Dołącz do nas.

[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]

Lokalizacja:
Adamów (okolice Grodziska Mazowieckiego)

Wynagrodzenie:
27zł/h brutto

Dodatki płacowe:
10% premii uznaniowej, 50zł za pracę w weekendy, dodatek za dyspozycyjność w sezonie 1000zł

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie z pełnymi składami ZUS

Obowiązki:
Put away
Picking
Czynności pakowania

Korzyści:
Atrakcyjne wynagrodzenie 27zł/h brutto
Dofinansowanie do posiłków
Premie i dodatki np. weekendowy, za wydajność
Bezpłatny transport z wielu lokalizacji: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Błonie, Sochaczew

Wymagania:
Motywacja i chęci do realizacji zlecenia.
Dyspozycyjność do zmian 6-8-12h dziennie - praca również w weekendy
Start pracy: połowa sierpnia do końca Grudnia

Aplikuj już teraz i stań się częścią naszego zespołu! Zgłoś się przez formularz, aby poznać szczegóły!

Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 6059 5, NIP 526257736 4, Regon 1740881 9 , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.