DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 3 800 PLN/m-c
  • Firma: Manpower
  • Kontakt: Karol Stencel
  • Telefon: 696026223
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Manpower Group (cert. 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko Pakowacz.

Miejsce wykonywania pracy: Aleksandrów Łódzki

Zadania:

- praca na samodzielnym stanowisku produkcyjnym

- pakowanie produktów kosmetycznych

- prace okołoprodukcyjne

- obsługa komputera

- obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

- umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym

- dokładność i spostrzegawczość

Oferujemy:

- umowa o pracę tymczasową na pełen etat od zaraz

- dofinansowanie do kantyny pracowniczej

- finansowanie opieki medycznej

- ubezpieczenie grupowe

- prace w systemie 3 zmianowym po 8 godzin (wolne weekendy)

- dodatek nocny 370zł brutto

- dofinansowanie do dojazdów

- premia preferencyjna 100zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] w odpowiedzi na ogłoszenie lub zgłoszenie osobiste w biurze Manpower w Łodzi ul. Sienkiewicza 85/87, 3 piętro.