MAGAZYN W BARANOWIE OD ZARAZ STAWKA DO 26ZŁ/H!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 23-26 PLN/h
  • Firma: Asistwork Sp.z o.o.
  • Kontakt: Monika Szymczak
  • Telefon: 667 780 495
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Baranowo
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Naszym Klientem dla którego prowadzimy proces rekrutacji jest firma Kaem największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych. Marki, takie jak HARDY, SCLEY GRÖNE czy KUSSNER dostępne są w ponad 2500 punktach dystrybucji na terenie całego kraju, w tym w największych sieciach marketów budowlanych.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Baranowo

Dojazd autobusem z przystanku Ogrody: 801, 803, 811, 812 na przystanki Baranowo/os. Rubinowe oraz Baranowo/Przemysława

Twoje zadania:

- czynności związane z wysyłką towaru

- kompletowanie towaru

- prawidłowe rozmieszczanie towaru na magazynie

Oczekujemy:

- możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

- gotowości do racy stojąco-chodzącej

- rzetelności i odpowiedzialności

- mile widziane doświadczenie na magazynie

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 23 do 26 zł/h

- premia frekwencyjna 3 zł netto do każdej godziny!

- premia wydajnościowa uzależniona od ilości i jakości kompletacji

- dla chętnych praca w sobotę dodatek 50 zł

- umowę zlecenie

- praca na 2 zmiany w godzinach 6-14 oraz 14-22

Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń na numer 667 780 495.

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli do swojego CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.