DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 24 PLN/h
  • Firma: Project Plus HR Sp. z o.o.
  • Kontakt: Olga
  • Telefon: 797 385 477
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bialystok
  • Region: podlaskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło – Z NAMI ŁATWIEJ…

Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełne wsparcie, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

W Białymstoku współpracujemy z międzynarodowym koncernem tworzącym pokarm dla zwierząt, którego asortyment można znaleźć w kilkudziesięciu krajach w Europie i na świecie.

Nasi pracownicy znajdują tam stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju finansowego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI [praca skierowana do osób o dobrej sprawności fizycznej]

§ Opis stanowiska:

❝ Praca będzie polegać na zdejmowaniu puszek z taśmy i pakowaniu ich do kartonów. Wymagana jest dobra sprawność fizyczna, umożliwiająca podnoszenie ciężarów do 20 kg.❞

§ Obowiązki:

Dobra sprawność fizyczna – udżwig do 20kg. Praca polega na zdejmowaniu puszek z taśmy i pakowaniu ich do kartonów. Wszyscy dokonują innych prac porządkowych i technologicznych w zależności od potrzeb;

Gotowość do pracy w systemie zmianowym po 10-12 godzin, w tym nocki ⌚;

Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka sanepidowska/świadectwa zdrowia);

§ Wymagania stanowiska:

praca dla wszystkich;

możliwość przyuczenia;

umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 23,50 zł brutto/godz.;

Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia;

zapewniamy Pracę Od Zaraz! Szybko, Łatwo i Bez Opóźnień – w oparciu o Umowę Zlecenie lub Umowę o Pracę;

240 godzin miesiecznie!!!

Praca dwuzmianowa:

1) poniedziałek – piątek 06.00-18.00 (12 godz),"

2) niedziela – piątek 18.00-06.00 (12 godz.), niedziela 22.00-06.00 (8 godz.)

Dwie przerwy w ciągu dnia i posiłek regeneracyjny (w trakcie zmiany dziennej) ⌛

Możliwe zakwaterowanie na koszt agencji, na dzień przed rozpoczęciem pracy. Średni koszt noclegu w Białymstoku to ok. 750/miesiąc zł za łóżko w kwaterze pracowniczej, hostelu.

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

Jak aplikować:

Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu lub napisz do nas wiadomość;

Skontaktuj się z rekruterem – Olga: +48 797 385 477 (polski, rosyjski, ukraiński)

Skontaktuj się poprzez messenger na facebook.com/ProjectPlusHR