SPECJALISTA DS. WYCEN UŻYWANYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa Konsultacyjna
  • Kontakt: Grupa Konsultacyjna
  • Telefon: 856623740
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Białystok
  • Region: podlaskie
  • Państwo: Polska

Jesteś pasjonatem motoryzacji? Śledzisz branżowe nowinki, a aktualna oferta samochodów osobowych nie ma przed Tobą tajemnic? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą pracę!

Grupa Konsultacyjna (KRAZ 898) to agencja rekrutacyjna, która od 2004 roku pomaga swoim Klientom w zatrudnianiu najlepszych specjalistów i managerów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej zajmującej się sprzedażą aut osobowych na terenie krajów bałtyckich i w Polsce, poszukujemy do pracy w Białymstoku osoby na stanowisko:

Obowiązki:

·        Praca z firmowym systemem wycen w celu oceny prezentowanych samochodów pod kątem potencjalnego zakupu

·        Oszacowanie realistycznej ceny detalicznej prezentowanych samochodów na rynku polskim w oparciu o ich parametry techniczne (marka, model, facelift, konfiguracja, wiek, przebieg, funkcje itp.) oraz stan wizualny i atrybuty

·        Określenie, czy prezentowane samochody spełniają standardy firmowe - czy istnieją jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, które należy przekazać zespołowi ds. zaopatrzenia firmy przed potencjalnym zakupem

Oczekiwania:

·        Znajomość branży motoryzacyjnej i rynku samochodów używanych - umiejętność rozróżnienia atrakcyjności i głównych cech konfiguracji samochodów

·        Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (jest to praca w międzynarodowym zespole, z anglojęzycznym Przełożonym)

·        Umiejętność swobodnej i komfortowej pracy z liczbami - umiejętność dokonywania logicznych analiz i prostych obliczeń

·        Punktualność i wysoka dbałość o szczegóły

Firma oferuje:

·        Szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w szybko rozwijającej się, międzynarodowej grupie kapitałowej

·        Motywujące wynagrodzenie

·        Umowę o pracę

·        Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie

·        Pracę w przyjaznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres:

[email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez firmę Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, IV piętro zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez firmę Grupa Konsultacyjna Marek Masalski oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, IV piętro. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z firmą Grupa Konsultacyjna Marek Masalski w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.