DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Grupa Konsultacyjna
  • Kontakt: Grupa Konsultacyjna
  • Telefon: 856623740
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Białystok
  • Region: podlaskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Drukarz

Grupa Konsultacyjna to Agencja Rekrutacyjna o numerze KRAZ 898.

Prowadziły działania w zakresie rekrutacji, aby finalnie zarekomendować odpowiednio wykwalifikowanych pracowników swoim Klientom.

Aktualnie dla jednej z białostockich firm poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

Obowiązki:

- konfiguracja i obsługa maszyn poligraficznych z wykorzystaniem technologii flexo

- realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem produkcji

- kontrola jakości druku

Oferujemy:

- elastyczne zatrudnienie (umowę o pracę  na pełny etat lub umowę B2B)

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- pracę w systemie 2-zmianowym

- zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

- możliwość poznania najnowszych technologii

- przyjazną atmosferę pracy

- wynagrodzenie 25-35 zł netto/godzinę

Oczekujemy:

- wiedzy z zakresu druku oparta na doświadczeniu w obsłudze maszyn fleksograficznych

- wykształcenia minimum średnie techniczne

- umiejętności zapewnienia ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym

- chęci podnoszenia kwalifikacji

- odpowiedzialności i samodyscypliny

- dyspozycyjności

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O CV NA ADRES E-MAIL

Z PODANIEM NAZWY STANOWISKA PRACY W TYTULE WIADOMOŚCI E-MAIL: [email protected]

PROSIMY O WYRAŻENIE ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH POPRZEZ ZAWARCIE W CV KLAUZULI ZGODNIE Z PONIŻSZĄ TREŚCIĄ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Grupa Konsultacyjna Marek Masalski oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Grupa Konsultacyjna Marek Masalski z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Grupa Konsultacyjna Marek Masalski w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.