DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FallWork
  • Kontakt: Bartosz Kosiak
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w branży Automotive poszukujemy:

Specjalisty do spraw zakupów stali i aluminium

Bielsko-Biała /okolice

ZADANIA

-Koordynacja procesów zakupowych – surowce kupowane w Europie Zachodniej i sporadycznie w CHRL

-Bieżąca analiza zapotrzebowania surowcowego

-Planowanie i organizowanie dostaw surowca

-Monitoring zapasów

-Współpraca z działami planowania produkcji

-Realizacja, organizacja i nadzór nad procesem zarządzania zapasami surowców

-Prowadzenie negocjacji handlowych i cenowych

-Współpraca z dostawcami

-Monitoring rynku pod kątem poszukiwania nowych źródeł dostaw

-Prowadzenie procesu oceny i wyboru dostawców

-Współpraca z działem logistyki (współpraca z działem Logistyki)

OCZEKIWANIA

-2-3 letnie doświadczenie praktyczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

-Znajomość procedur zakupowych: planowania zapotrzebowania, wyszukiwania dostawców, negocjacji cenowych, zarządzania zamówieniami, dokumentacji, zarządzanie dostawami

-Śledzenie stocków surowcowych

-Umiejętności analityczne pozwalające na optymalizację procesów zakupu

-Znajomość procedur związanych z poszerzaniem portfela dostawców

-Doświadczenie w zakupach surowców typu stal, aluminium oraz pochodne – jest warunkiem koniecznym

-Ścisła współpraca z działem planowania produkcji i innymi działami w firmie

-Znajomość języka angielskiego – język wykorzystywany w codziennych kontaktach biznesowych

-Umiejętność analitycznego myślenia

-Znajomość środowiska SAP lub analogicznych rozwiązań

-Znajomość Ms Office w tym dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel

-Rzetelność, dokładność, skrupulatność

-Samodzielność w podejmowanych działaniach

-Znajomość norm ISO 9001, ISO 14001 i IATF 16949

OFERUJEMY:

-Stabilne zatrudnienie u jednego z liderów branżowych

-Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Dodatkową premia kwartalną rozliczaną na podstawie KPI

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu

LUB NA ADRES MAILOWY: [email protected]

Aplikując, nie zapomnij dodać KLAUZULI RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta z zatrudnieniem bezpośrednim. Rekrutacje prowadzi FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231