TŁOCZARZ- OPERATOR PRAS AUTOMATYCZNYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 4 000-5 200 PLN/m-c
  • Firma: Tłoczarz- operator pras automatycznych
  • Kontakt: Monika Gańczarska
  • Telefon: 574730270
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Tłoczarz- operator pras automatycznych

Zakres obowiązków

• Obsługa, ustawianie i przezbrajanie pras zgodnie z parametrami

• Wykonywanie obróbki metali

• Kontrola wyrobów i procesu technologicznego

• Przejmowanie/przekazywanie zmian

• Diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń

• Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

• Przestrzeganie zasad BHP, przepisów ochrony środowiska i procedur jakościowych

Wymagania

• Wykształcenie min. zawodowe techniczne

• Doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

• Praca w systemie 4-brygadowym (po 8 h)

Oferujemy

• Kilkunastoprocentowy dodatek za pracę na kuźni (zależny od doświadczenia)

• Kilkunastoprocentowy dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (po 8 h)

• Umowę o prace bezpośrednio w zakładzie

• Bezpłatną, prywatną opieka medyczną

• Premię obecnościową i premię produkcyjną

• Premię wakacyjną i premię świąteczną

• PPE - Pracowniczy Program Emerytalny, którego składka w całości jest opłacana przez Eaton

• Nagrody za udział w programach pomysłów pracowniczych

• Kasę zapomogowo-pożyczkową

• Ubezpieczenie grupowe

• Dofinansowanie karty MULTISPORT

• Bezpieczne środowisko pracy

• Firmową stołówkę z bogatym menu

• Wewnętrzne programy rozwoju np: finansowanie uprawnień SEP, UDT

• Kursy językowe na terenie zakładu lub naukę przez aplikację mobilną

• Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20

• Wydarzenia skupiające się na wspieraniu społeczności lokalnej

• Wydarzenia dla pracowników i ich rodzin

• Bezpłatny program pomocy dla pracowników (wsparcie w kwestiach prawnych, finansowych i psychologicznych)

• Dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci Pracowników

• Uczestnictwo w sekcjach sportowych zakładu

• Program poleceń pracowników

• Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, silnie wspierającej awanse wewnętrzne