OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI. ISLANDIA. DRAMOWE MIESZKANIE I PRZELOTY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 17 000-23 000 PLN/m-c
  • Firma: ODA Connect Poland
  • Kontakt: Anna Krzyżak
  • Telefon: 601790189
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

ODA Connect Poland sp. z o.o. (Agencja zatrudnienia nr 22111) jest spółką zależną ODA Connect A.S. i Multi Marine A.S.- norweskich firm zatrudniających pracowników na potrzeby własne oraz działających jako agencje zatrudnienia w sektorach budownictwa, przemysłu gazowo-naftowego, stoczniowego, mechanicznego i medycznego. Oferujemy legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie.

Miejsce pracy: Islandia

Opis stanowiska:

Obsługa koparek (koparko- ładowarka JCB 5cx-pro) ,

Oczekiwane kwalifikacje:

komunikatywna znajomość języka angielskiego lub islandzkiego

uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki, mile widziane uprawnienia na inne sprzęty budowlane, samochody ciężarowe.

udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 3 lata, referencje

przestrzeganie instrukcji BHP

wysoka kultura osobista

samodzielność

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

rozpoczęcie projektu: od zaraz

planowany czas trwania projektu : 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

darmowe mieszkanie

darmowe przeloty

pomoc w załatwieniu formalności

opieka koordynatora

wynagrodzenie: od 17 do 23 tys. zł. netto w zależności od ilości nadgodzin.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV, certyfikatów na adres e mail. bartosz(at)odaconnect.no lub kontakt pod numerem + 48601 790 189 Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz wykorzystanie mojego wizerunku dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ODA Connect Poland sp. z o.o. i spółki powiązane. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:1)administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ODA Connect Poland sp z o.o. z siedzibą w 32-800 Brzesko, ul. Rzeźnicza 5,3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji przez okres 10 lat po czym zostaną trwale zniszczone.5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.