DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Atlas Sp. z o.o.
  • Kontakt: Atlas Sp. z o.o.
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik
Zatrudnimy Kierownika w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym w Bydgoszczy.

Twój zakres obowiązków:

✓ Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania infrastruktury technicznej, maszyn, urządzeń i wyposażenia w wymaganej sprawności.
✓ Nadzór nad pracami naprawczymi, konserwacyjnymi oraz przeglądami okresowymi.
✓ Organizacja pracy zespołu Utrzymania Ruchu (warsztat mechaniczny, elektryczny).
✓ Współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia poprawnej technicznej pracy maszyn i urządzeń.
✓ Nadzór nad dokumentacją techniczną i wskaźnikami
✓ Wprowadzenie usprawnień w zakresie nadzorowanego obszaru.
✓ Harmonogramowanie w równoważnym czasie pracy
✓ Kontrola oraz realizacja budżetu remontowego.
✓ Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji zadań związanych z Utrzymaniem Ruchu.

Nasze wymagania:

✓ Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, automatyka, elektronika, elektryka).
✓ Biegła znajomość w zakresie mechaniki, elektryki, elektrotechniki, automatyki linii produkcyjnych.
✓ Doświadczenie w usuwaniu usterek mechanicznych, elektrycznych oraz doborze materiałów i części zamiennych.
✓ Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej.
✓ Uprawnienia SEP (gr. 1,2,3) w zakresie eksploatacji i dozoru.
✓ Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

✓ Znajomość programu CAD, CAE
✓ Znajomość zarządzania w koncepcji Lean Management
✓ Wiedza z zakresu programowania sterowników PLC, falowników, paneli HMI, sieci przemysłowych
✓ Znajomość obsługi ERP

To oferujemy:

✓ bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
✓ stabilne zatrudnienie u lidera w swojej branży
✓ pakiet socjalny
✓ dofinansowanie do posiłków
✓ możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej
✓ dofinasowanie do karty MultiSport