DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Talent Partners
  • Kontakt: Talent Partners
  • Telefon: 32 307 17 00
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Będzin
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, z siedzibą w Będzinie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Commodity Buyer

Miejsce pracy: Będzin

Nr ref. CBB/17608

Kluczowym zadaniem osoby na tym stanowisku jest zarządzanie bazą oraz zapewnianie strategicznego zaopatrzenia, jak i również ciągłe doskonalenie wydajności dostawców w celu osiągnięcia konkurencyjnego kosztu materiałów, najwyższej jakości oraz najkrótszego czasu realizacji dla całej Europy (10 zakładów).

Najważniejsze obowiązki:
  • zaawansowane pozyskiwanie dostawców zgodnie z wytycznymi europejskiej centrali,
  • wstępny wybór i rekomendowanie dostawców nowych części zgodnie z następującymi kryteriami: wiedza techniczna (jakość), terminowość, cena itp.,
  • ustalanie warunków współpracy z dostawcami (dostawy, warunki, płatności itp.),
  • optymalizacja i standaryzacja procesu zakupów,
  • wspieranie audytów z udziałem Inżyniera Jakości Dostawców oraz raportowanie zalecanych działań do zatwierdzenia przez Centralę,
  • zarządzanie wydajnością dostawców,
  • utrzymywanie zarządzania narzędziami w aspekcie technicznym (w tym planowanie wymiany lub odnowienia narzędzi w ramach towarów dla budżetu),
  • wdrażanie zgodnie z umową wymaganych warunków dla efektywnego zaopatrzenia u producentów kontraktowych w oparciu o minimalną objętość magazynową i rotacją zapasów,
  • wdrażanie nowych procedur operacyjnych pomiędzy firmą a dostawcami po zatwierdzeniu i podpisaniu umowy przez Centralę Europejską,
  • ustalanie zobowiązań dotyczących dostaw i usług.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu inżynierskim (wykształcenie wyższe to warunek konieczny),
  • min. 2 lata doświadczenia w strategicznym zaopatrzeniu w środowisku produkcyjnym, doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami strategicznych zakupów,
  • dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość IATF 16949 będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w zarządzaniu narzędziami zakupowymi w obszarze technicznym, budowy nowych narzędzi, doskonalenie istniejących w celu właściwego zarządzania kosztami,
  • doświadczenie w pracy z dostawcami z Europy Środkowo-Wschodniej - jako dodatkowy atut,
  • znajomość języka angielskiego na pozimie swobodnej komunikacji,
  • bardzo dobra umiejętności obsługi komputera, zaawansowana znajomość MS Excel,
  • znajomość dowolnego systemu ERP - mile widziana,
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra umiejętności analizy danych oraz zdolność do pracy z kompleksowymi danymi i informacjami,
  • silne umiejętności zarządzania projektami i oraz zdolność do pracy pod presją czasu,
  • energiczność i pozytywne usposobienie.
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych + dodatkowe benefity i pakiety (medyczny, sportowy, ubezpieczenie na życie),
  • przyjazną atmosferę pracy.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.