MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży spożywczej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik/Mechanik (dział utrzymania ruchu)

Miejsce pracy: Chechło Pierwsze k. Pabianic

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe
  • Proces adaptacyjny nowego pracownika
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych
  • Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Pakiet Benefit: m.in. prywatna opieka medyczna LUXMED, dofinansowanie do Karty Multisport

Obowiązki

  • Zapewnienie sprawności parku maszynowego w zakładzie produkcyjnym
  • Analiza programów sterowania maszynami i urządzeniami oraz ich optymalizacja
  • Bieżąca kontrola procesów wspomagających produkcję oraz bezzwłoczne usuwanie dostrzeżonych i zgłaszanych nieprawidłowości, awarii itp.
  • Czuwanie nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn
  • Usuwanie awarii i wykonywanie planowanych napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza w zakresie budowy i działania urządzeń automatyki przemysłowej
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej zaktualizowania/wyrobienia