DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Chronos Consulting
  • Kontakt: Kinga Szafranek
  • Telefon: 884644449
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik Produkcji

Naszym klientem jest firma z branży opakowań foliowych, dla której obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Produkcji (branża opakowań)

Chodzież (woj. wielkopolskie)

GŁÓWNE ZADANIA:

 Nadzór nad procesami produkcyjnymi,

 efektywne zarządzanie wydziałem produkcyjnym oraz podległym personelem (50 osób),

 weryfikacja zleceń produkcyjnych w oparciu o możliwości zapewnienia terminowości i jakości dostaw,

 poroaktywne inicjowanie działań w celu optymalizacji procesów w obszarze produkcji,

 efektywne wykorzystanie czasu pracy oraz możliwości pracowników i maszyn,

 planowanie i uzgadnianie produkcji oraz monitorowanie realizacji planów produkcyjnych,

 aktywna współpraca z działem technicznym oraz innymi działami,

 odpowiedzialność za wyniki, terminowość oraz jakość realizacji zamówień,

 realizacja strategii ciągłego doskonalenia jakości produkcji oraz optymalizacji kosztów.

WYMAGANIA:

 Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym w branży opakowań foliowych,

 znajomość procesu ekstruzji,

 komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

 zdolności organizacyjne,

 umiejętności techniczne umożliwiające współpracę nad bieżącymi zadaniami z technikami produkcji,

 praktyczna znajomość narzędzi / procesów jakościowych,

 doskonałe umiejętności komunikacyjne,

 umiejętność rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:

 Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

 wsparcie przełożonych, uczestnictwo w szkoleniach,

 atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

 stabilne warunki zatrudnienia.