DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 242-4 300 PLN/m-c
  • Firma: BHP Protect System
  • Kontakt: Paweł Czerwiński
  • Telefon: 739266566
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzątaczka

Firma sprzątająca poszukuje osoby do pracy na stanowisko Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sumienny, dokładny oraz posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to ta oferta jest dla Ciebie!

MIEJSCE PRACY: Chorzów ul. Niedźwiedziniec

Dojazdy liniami: 74, 139, 165, 632, 48, 98, 144

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

*Wykonywanie prac porządkowych, zamiatanie hali magazynowej

*Odpowiedzialność za zachowanie wysokiego standardu czystości i higieny,

*Przestrzeganie harmonogramu sprzątania i wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z wytycznymi,

*Obsługa niezbędnych narzędzi i środków czystości.

WYMAGANIA

*Orzeczenie o niepełnosprawności,

*Chęć do pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

*Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

*Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym 6-13, 14-21

*Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

OFERUJEMY

*Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

*Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

*Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

*Elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb pracowników,

*Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

Jeśli jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności i poszukujesz stabilnej pracy na stanowisku Sprzątaczki, to zapraszamy do aplikowania! Wyślij swoje CV lub numer telefonu na adres email: [email protected] lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem [739-266-566]. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.

Firma sprzątająca Grupa Hoppe-Wartenberg dba o równość szans na rynku pracy i otwarcie rekrutuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewniamy równoprawność w procesie rekrutacji oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników z różnymi potrzebami.