SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Elgór+Hansen SA
  • Kontakt: Maria Adamczyk
  • Telefon: 603 096 172
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Chorzów
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Specjalista ds. zaopatrzenia

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

·         analiza ofert zakupowych, negocjacje cenowe oraz dobór dostawców

·         wystawianie zamówień zakupu i dokonywanie zakupów

·         kontrola zgodności i celowości faktur zakupowych

·         zarzadzanie portfelem dostawców i ustalanie warunków współpracy

·         prowadzenie kartoteki kwalifikowanych dostawców oraz wykonywanie okresowej oceny dostawców

·         prowadzenie reklamacji dostaw

·         nadzór nad prawidłową realizacją zawartych umów i zamówień z zewnętrznymi podmiotami w obszarze zakupów materiałów, towarów i usług

·         stały monitoring zapasów i odnawianie ustalonego poziomu zapasów

Wymagania:

·         wykształcenie techniczne średnie, preferowane (elektronika, elektrotechnika, automatyka)

·         min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

·         znajomość branży i dostawców urządzeń do rozdzielnic i stacji nN i SN

·         umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

·         doświadczenie w obsłudze programów klasy ERP

·         umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel

·         prawo jazdy kat. B

·         znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1

·         gotowość do pracy w delegacji (wyjazdy w poszukiwaniu nowych dostawców)

·         dyspozycyjność, dokładność i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         wynagrodzenie stałe + część ruchoma

·         pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

·         system kafeteryjny (w tym Karta MultiSport oraz pakiet medyczny)

·         możliwość rozwoju zawodowego