DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 000-9 000 PLN/m-c
  • Firma: Valeo Siemens
  • Kontakt: Agnieszka Gierszewska
  • Telefon: 539 197 018
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik

Valeo

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Valeo Siemens

Valeo Siemens eAutomotive jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem innowacyjnych komponentów napędowych dla elektromobilności. Założona w 2016 roku spółka posiada jednostki badawcze oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji, Chinach, Norwegii, na Węgrzech oraz w Polsce. Firma Valeo Siemens eAutomotive zatrudnia ponad 1000 osób, których zaangażowanie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu technologicznego oraz służy innowacjom zapewniającym zrównoważony rozwój. Dzięki połączeniu kompetencji i zasobów, Valeo Siemens eAutomotive wnosi istotny wkład w dalszy rozwój mobilności elektrycznej i przyczynia się do zapewnienia czystej, niskoemisyjnej przyszłości w branży motoryzacyjnej.

Obecnie dla naszego zakladu Valeo Siemens eAutomotive w Czechowice-Dziedzice rekrutujemy na stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i organizacja pracy w dedykowanym obszarze produkcyjnym;
  • Nadzór nad absencją i czasem pracy pracowników w SAP HR;
  • Odpowiedzialność w zakresie ocen i szkoleń pracowników;
  • Koordynacja współpracy w zakresie utrzymania ruchu, jakości, produkcji i planowania;
  • Zapewnienie zgodności wskaźników produkcji z założonymi celami;
  • Dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów poprzez ulepszenia i pilotaż działań warsztatowych;
  • Dbanie o rozwój zespołu liderów i operatorów poprzez szkolenia i delegowanie zadań;
  • Koncentracja i działania prewencyjne mające na celu zminimalizowanie ryzyka wypadków;
  • Ulepszenia na liniach w celu poprawy bezpieczeństwa, jakości i utrzymania ruchu;
  • Koordynacja zadań dla inżynierów jakości, utrzymania ruchu podczas zmiany produkcyjnej.

Wymagania:

  • 3 do 5 lat doświadczenia, mile widziane w branży motoryzacyjnej;
  • Doświadczenie w nadzorowaniu zespołu produkcji;
  • Tytuł Inżyniera;
  • Umiejętność monitorowania i kontroli wskaźników produkcji;
  • Stała chęć rozwoju osobistego i zespołowego;
  • Umiejętność pracy pod presją;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna, Pracownicze Programy Emerytalne i inne świadczenia socjalne.

Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

Dołącz do nas!