SPECJALISTA DO SPRAW NAPRAW PIECA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Forglass Sp. z o.o.
  • Kontakt: Eryk
  • Telefon: 509195453
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Forglass Sp. z o.o. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość w branży szklarskiej. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług.

Męczy cię rutyna a motywuje samodzielność i partnerstwo w tworzeniu rzeczywistości – dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista do spraw napraw pieca

Teren działania: cała Polska i wyjazdy zagraniczne

Wyjazdy z: Okolice Częstochowy, Okolice Opoczna, Okolice Piotrkowa Trybunalskiego, Okolice Nowego Sącza

Masz doświadczenie i chcesz pracować?

Masz doświadczenie i chcesz awansować?

Jesteś Absolwentem, nie masz doświadczenia i chcesz się nauczyć?

Chcesz zarabiać, mając stałą pracę?

Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

• Prace murarskie na obiektach naszych klientów w Polsce i za granicą

Wymagania:

• Chęć i zdolność do pracy w delegacji

• Czynne prawo jazdy kat. B

• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

• Chęć nauki przy braku doświadczenia

• Uprawnienia do obsługi sprzętu ciężkiego (wózki widłowe, wózki specjalizowane, zwyżki) lub chęć ich zrobienia

• Uprawnienia 111,135 mile widziane

• Znajomość rysunku technicznego mile widziana

Oferujemy:

• Umowę o pracę, urlopy, świadczenia

• Brak przestojów

• Organizację wyjazdów oraz w załatwianie wszystkich formalności

• Zakwaterowanie na dobrym poziomie

• Zapewnienie odzieży roboczej i narzędzi adekwatnych do wykonywanej pracy

• Możliwość zrobienia niezbędnych uprawnień

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV lub krótki opis swojej osoby lub kontakt telefoniczny.