DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Kinga Grzyb
  • Telefon: 667995955
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Posiadasz uprawnienia i doświadczenie spawalnicze?

Chcesz pracować na 2 zmiany od poniedziałku do piątku na umowie o pracę bezpośrednio z firmą?

To tylko niektóre atuty tej oferty! Zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Częstochowa, Wyczerpy Dolne

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach firmy
  • docelowe zatrudnienie na czas nieokreślony (po sześciomiesięcznym okresie próbnym)
  • pracę w systemie 2 zmianowym (od poniedziałku do piątku) - w pierwszym roku zatrudnienia
  • co miesięczna premia regulaminowa do 15%
  • wynagrodzenie miesięczne
  • stabilne i długookresowe zatrudnienie
  • pełne wdrożenie do pracy pod opieką doświadczonych pracowników
  • bogate pakiety benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna- pakiet premium finansowany przez pracodawcę) i pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, kart sportowych, biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, "wczasy pod gruszą", nagrody jubileuszowe, premie świąteczne i okazjonalne, organizowane eventy, premie frekwencyjne, program Kaizen z nagrodami rzeczowymi i finansowymi, karta na posiłki i napoje profilaktyczne, dostęp do dobrze wyposażonej kantyny pracowniczej (przekąski, kanapki, zestawy obiadowe))
  • możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

zadania

  • wykonywanie pracy na elektro-drążarce
  • napawanie części formujących
  • kontrola części formujących
  • przygotowywanie części formujących do montażu w dalszym procesie produkcyjnym zgodnie z planem i kartą napraw

oczekujemy

  • min. rocznego doświadczenia w pracach ślusarskich i spawalniczych
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • uprawnień spawalniczych metodą 111, 311
  • posiadanie uprawnień spawalniczych metodą 141 będzie Twoim dodatkowym atutem!
  • precyzyjności oraz dbałości o szczegóły

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia