DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Foreign Personnel Service
  • Kontakt: Oliwia Szpytko
  • Telefon: 570 788 884
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Dopiewo
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, a także logistycznej i wielu innych. Dzięki sprawnej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do rekrutacji, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

KOGO SZUKAMY:

MONTER/ka WYROBÓW MEDYCZNYCH

Miejsce pracy: Dąbrówka, pow. poznański

System pracy: II zmiany od poniedziałku do piątku

Zadania i obowiązki:

  • manualny montaż sprzętu medycznego,
  • realizacja planu produkcyjnego,
  • kontrola jakości w procesie produkcyjnym.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z docelowym Pracodawcą,
  • Wynagrodzenie  3600 zł/brutto + dodatki,
  • 300 zł netto premii frekwencyjnej (za brak nieobecności),
  • premia wyrobieniowa (za wyniki w pracy),
  • dodatek stażowy po 3 latach pracy – 100 netto,
  • miła atmosfera pracy,
  • praca w klimatyzowanej hali typu cleanroom.

DANE KONTAKTOWE

Więcej informacji pod numerem: 570 788 884

CV: [email protected]