DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: During Polska
  • Kontakt: Kinga
  • Telefon: 530150022
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

 Agencja pracy tymczasowej During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

 Hydraulik -monter instalacji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoje obowiązki:

  • Montaż instalacji grzewczych i sanitarnych
  • Montaż instalacji rurowych
  • Spawanie
  • Wykonanie innych poleceń przełożonego

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w jednym z wymienionych zawodów
  • Ważne uprawnienia spawalnicze
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe jako monter
  • Dokładność i sumienność wykonywania powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka kątowa, wiertarka itp.)
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Umiejętność wykonywania prac na wysokości
  • Znajomość rysunku technicznego i analiz schematów
  • Dobra samoorganizacja
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. włoskiego i j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dyspozycyjność – praca w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta

  • Praca od poniedziałku do piątku, dodatkowo możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • Praca w zespole wykwalifikowanych pracowników z różnych dziedzin

  • Podróże służbowe po budowach firmy

  • Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego – praca przy rozbudowach wielu placówek firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez stronę lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.