DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Akademia WSB
  • Kontakt: Akademia WSB
  • Telefon: 32 295 93 29
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska:

Szukamy Menadżera ds. Mediów Społecznościowych, który wzmocni obecność Uczelni na różnych platformach. Idealny kandydat to ekspert od mediów społecznościowych, który zna zasady i potrafi tworzyć angażujące treści i realizować pozytywne interakcje społeczności.

Obowiązki:

·         Zarządzanie profilami Uczelni w mediach społecznościowych.

·         Tworzenie i publikowanie regularnych treści.

·         Angażowanie się z obserwatorami i odpowiadanie na zapytania.

·         Analiza wskaźników mediów społecznościowych i dostosowywanie strategii.

Wymagania:

·         Licencjat z zakresu marketingu, komunikacji lub pokrewnego.

·         Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu mediami społecznościowymi.

·         Biegłość w narzędziach i platformach mediów społecznościowych – Instagram, LinkedIn, Youtube, Facebook, TikTok, Twitter.

·         Doskonałe zdolności komunikacyjne.

Co oferujemy:

·         Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie o dużym potencjale

·         Realny wpływ na rozwój i odbiór marki

·         Pracę w młodym, międzynarodowym zespole

·         Duże możliwości rozwoju i budowania ciekawych doświadczeń

·         Umowę o pracę i wynagrodzenie stosowne do kompetencji

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz:  https://forms.wsb.edu.pl/index.php?r=survey/index&sid=452633&lang=pl

Według Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 Akademia WSB jest 3 najlepszą Uczelnią Niepubliczną w Polsce i najlepszą Uczelnią Niepubliczną na Śląsku.

Akademia WSB zajęła także 1. miejsce wśród wszystkich Uczelni Publicznych i Niepublicznych w Polsce w kategorii Umiędzynarodowienie.

W Rankingu Uczelni Akademickich 2023 – wśród wszystkich Uczelni Publicznych i Niepublicznych w Polsce posiadających uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora Akademia WSB zajęła 29. miejsce.

Sukces Naszej Uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań. W naszej organizacji cenimy samodzielność, odpowiedzialność, dobrą organizację pracy, otwartość na zmiany, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.