DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Akademia WSB
  • Kontakt: Akademia WSB
  • Telefon: 32 295 93 29
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik

Akademia WSB poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. dokumentacji i informacji naukowej, pełniącego obowiązki Kierownika Biblioteki

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko kierownicze w Bibliotece Akademickiej Akademii WSB;
  • możliwość rozwoju kompetencyjnego i zawodowego, realny wpływ na kształtowanie działalności i rozwój Biblioteki Akademickiej;
  • praca w młodym, prężnym zespole;
  • elastyczny grafik pracy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej PZU i ubezpieczenia na życie WARTA

Wymagania

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • posiadasz kompetencje organizatorskie i menedżerskie;
  • potrafisz pracować w zespole jak i samodzielnie, sprawnie planować i organizować pracę swoją ale także dla zespołu;
  • posiadasz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu i organizacji działalności kulturalnej lub doświadczenie w pracy w bibliotece; jest Ci bliska problematyka związana z funkcjonowaniem nowoczesnych bibliotek;
  • wykształcenie w zakresie informacji naukowej i bibliotekoznawstwa (wyższe lub podyplomowe) będzie dodatkowym atutem;
  • jesteś osobą dyspozycyjną i gotową do pracy również w wybrane weekendy;
  • komunikujesz się w języku angielskim

Zakres obowiązków

  • współpraca w zakresie planowania i organizowania bieżącego funkcjonowania Biblioteki;
  • prowadzenie dokumentacji bibliotecznej: plan pracy, sprawozdania, koordynacja umów
    z kontrahentami; statystyka biblioteczna; tworzenie zamówień i ich realizacja;
  • podejmowanie decyzji dotyczących rozwoju i zmian w Bibliotece;
  • opieka merytoryczna nad Bibliotekami w Wydziałach Zamiejscowych;
  • koordynacja dostępów do baz elektronicznych oraz ich obsługa;
  • współpraca z Działem Księgowym w sprawie rozliczeń finansowych;
  • współpraca z innymi Działami Uczelni w zakresie realizacji wspólnych zadań związanych
    z rozwojem, pozyskiwaniem i realizacją projektów;
  • wspieranie i organizowanie działań w kierunku popularyzacji, w tym promocja książki
    i czytelnictwa, organizowanie imprez kulturalnych, promocyjnych;
  • administrowanie systemem bibliotecznym Prolib;
  • opracowanie formalne i rzeczowe różnego typu dokumentów;
  • obsługa użytkowników biblioteki;

Informacje o postępowaniu:

  • Oferty należy składać drogą mailową na adres podany poniżej;
  • Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach: I weryfikacja ofert i II etap – rozmowy kwalifikacyjne. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
    O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmów kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.
  • Termin przyjmowania ofert to 10.12.2023 r.

Miejsce pracy:

Biblioteka Akademicka im. Prof. Jerzego Altkorna

Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1C

41-300 Dąbrowa Górnicza

Dane kontaktowe: [email protected] lub tel. 32 295 93 56