ELEKTRONIK/AUTOMATYK (BRANŻA CIEPŁOWNICZA)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: EWL Group
  • Kontakt: Sandra Czok
  • Telefon: 663 682 237
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

 W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta, elbląskiego lidera branży ciepłowniczej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Elektronik/Automatyk

Miejsce pracy: Elbląg

Zadania:

  • Praca w terenie (Elbląg) oraz stacjonarnie na terenie ciepłowni
  • Nadzór i obsługa systemów telemetrycznych oraz AKPiA układów sterowania elektrycznego w kotłowniach i komorach – przeglądy, naprawy, usuwanie awarii, usterek, budowa nowych układów
  • Wymiany przetworników temperatury i ciśnienia
  • Montaż instalacji automatyki w komorach cieplnych, stacjach podnoszenia ciśnienia na podstawie dokumentacji technicznej
  • Obsługa urządzeń automatycznej regulacji w węzłach, komorach, kotłowniach cieplnych
  • Prace kontrolno-pomiarowe instalacji wraz z wykonaniem dokumentacji z pomiarów

Poszukujemy Kandydatów z:

  • Min. rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku (szczególnie w branży ciepłowniczej lub energetycznej)
  • Uprawnieniami SEP do 1kV
  • Znajomością programowania paneli operatorskich m.in. Siemens
  • Podstawową znajomością systemów SCADA
  • Podstawową znajomością programowania sterowników PLC (mile widziane)

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowę o pracę
  • Stabilną pracę na lata z możliwością stałego podnoszenia swoich kompetencji
  • Pracę na 1 zmianę (od poniedziałku do piątku 7:00-15:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia + premie półroczne do 40% + dodatek stażowy
  • Dodatkowy fundusz wakacyjny oraz Pracowniczy Program Emerytalny
  • Premię świąteczną (500zł)
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed i grupowe ubezpieczenie PZU

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zapraszamy do przesłania aplikacji CV poprzez przycisk APLIKUJ

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 663 682 237 (pon-pt 7:30-15:30)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.