DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Impress decor Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Czajkowska
  • Telefon: 887270235
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Ełk
  • Region: warmińsko-mazurskie
  • Państwo: Polska

Pod nazwą Impress kryje się globalna grupa firm, które opracowują i produkują oparte na najnowszych trendach powierzchnie dekoracyjne dla przemysłu meblarskiego i podłogowego oraz branży wystroju wnętrz.

Dzisiejsza Grupa Impress łączy w sobie ponad 85 lat doświadczenia w sektorze druku dekoracyjnego, stworzonych przez dwóch pionierów: MASA Berlin (1928) - wynalazcę rotograwiury dekoracyjnej - oraz Letron Aschaffenburg (1963). Obecnie zakłady produkcyjne Grupy znajdują się w Polsce, Austrii, Hiszpanii, Rosji, Brazylii oraz w Chinach, a biura projektowe - w Niemczech, Turcji, USA, Chinach, na Cyprze i w Kolumbii.

Polski zakład - IMPRESS DECOR POLSKA Sp. z o.o. - został założony w 1998 roku w Ełku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji papieru dekoracyjnego i jest głównym producentem folii finisz w Grupie Impress. Nasze produkty i usługi z sukcesem oferujemy na całym świecie.

Obecnie IMPRESS DECOR POLSKA sp. z o.o. poszukuje Kandydatki/ Kandydata na to stanowisko;

POMOCNIK DRUKARZA

Miejsce pracy: Ełk

 Kluczowe zadania:

• terminowa i zgodna z planem produkcji realizacja zleceń produkcyjnych,

• sprawdzanie zgodności materiałów produkcyjnych z zadysponowanymi,

• uzbrojenie, rozbrojenie, czyszczenie maszyny,

• uczestnictwo w dobarwieniu zlecenia,

• obsługa magazynów cylindrów.

Wymagania:

• Chęci do pracy

• Mile widziane uprawnienia na wózek jezdniowy

• Gotowość do pracy na trzy zmiany

Kandydatom oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;

• dodatek za 100% frekwencję

• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur firmy;

• system dokształcania i szkoleń (m.in. możliwość uzyskania uprawnień UDT na wózek jezdniowy, suwnicę),

• pakiet socjalny (świadczenia z okazji świąt, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, bilety do kina), paczki na święta, dofinansowanie do programu Multisport;

• nagrody za 10-letni i dłuższy staż pracy,

• możliwość zakupu karnetu na siłownię ze zniżką oraz ubezpieczenia w okazyjnej cenie;

• konkursy z nagrodami dla pracowników i ich rodzin,

• premie za innowacyjność i pomysłowość pracowników;

• foodomat z pysznym jedzeniem dofinansowanym przez Pracodawcę;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV bezpośrednio w Dziale Kadr przy ul. Handlowej 1, 19 – 300 Ełk lub poprzez adres mail: [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Impress decor Polska Sp. z o.o.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Administratorem Twoich danych osobowych jest „Impress decor Polska Sp. z. o. o.” ul. Handlowa 1, 19 300 Ełk. Twoje dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, dalej: RODO) oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., oraz – jeżeli wyrazisz na to zgodę – także przyszłych rekrutacji, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

 Twoje dane osobowe przechowywane będą przez okres tej lub przyszłych rekrutacji, ale nie dłuższy niż 2 lata, zaś ich odbiorcami będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

Posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa (tj. dane wskazane w Kodeksie pracy), a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie (tj. np. Twoje zdjęcie, zainteresowania), nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Jeżeli masz zastrzeżenia do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Prosimy o umieszczenie w Twoich dokumentach aplikacyjnych (np. w CV lub w odrębnym oświadczeniu) następującej klauzuli oraz jej podpisanie:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach przedłożonych w związku z aktualną rekrutacją, przez „Impress decor Polska Sp. z o.o.”, ul. Handlowa 1, 19 – 300 Ełk, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez „Impress decor Polska Sp. z o.o.”, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez „Impress decor Polska Sp. z o.o.”, ul. Handlowa 1, 19 – 300 Ełk, dla potrzeb przyszłych rekrutacji”.