DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 40 PLN/h
  • Firma: Intraservis Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Paulina Intraservis
  • Telefon: +48736429844
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Duża firma zajmująca sprzedażą oraz serwisem maszyn drogowych i budowlanych poszukuje pracownika na stanowisko brygadzisty.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • nadzór nad montażem rurociągów i połączeń kołnierzowych;

  • uczestnictwo w przygotowaniu rur do spawania (zatwierdzenie poprawności wstępnego montażu);

  • wykonanie instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną;

  • uczestnictwo przy wykonywaniu prób szczelności;

  • nadzorowanie i koordynacja prac na budowie.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku montera;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • zdolność organizowania pracy podległej brygady;

  • fachowość rozwiązywania problemów technicznych.

Harmonogram

Praca od godziny 6:00 do godz. 17:00.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa 32 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne od 5380 do 7040 zł netto.

Zapewniamy kwatery. Koszt za miesiąc 650 zł.