DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 24 PLN/h
  • Firma: Manbroker
  • Kontakt: Joanna Rosińska
  • Telefon: 604945240
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC
Manbroker Sp. z o.o. dla Klienta - producenta lamp oświetleniowych   poszukuje osób do prac produkcyjnych  na terenie Gdańska w charakterze

OBOWIĄZKI
- założenie arkusza blachy na maszynę
- włączenie odpowiedniego programu
- oszlifowanie mikrozłączy po wycięciu
- dbanie o jakość i efektywność produkcji

WYMAGANIA
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - nauczymy wszystkiego od podstaw
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz 7.00-15.00
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- sumienność i zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY
- zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie
- przyuczenie, przeszkolenie do stanowiska
- niezbędne narzędzia pracy
- miłą atmosferę pracy

Miejsce pracy:
Gdańsk, Budowlanych

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W związku z rozpoczęciem w dniu 25 maja 2018 obowiązywania przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwanych także RODO).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.