DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 605 PLN/m-c
  • Firma: Muzeum Narodowe w Gdańsku
  • Kontakt: Edyta Pych
  • Telefon: 571600880
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Informatyk
Muzeum Narodowe w Gdańsku zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. informatycznych
Zadania:

·        utrzymanie prawidłowego stanu technicznego systemów sieci komputerowej oraz stanowisk komputerowych w oddziałach Muzeum;

·        uczestnictwo w pracach wdrożeniowych nowego oprogramowania;

·        realizacja prac związanych z optymalizacją wydajności systemu informatycznego

·        instalacja, konfiguracja i administrowanie sprzętu sieciowego i serwerowego oraz oprogramowania;

·        prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego zainstalowanego w oddziałach Muzeum;

·        prowadzenie ewidencji oprogramowania zainstalowanego na komputerach w Muzeum;

·        wykonywanie kopii bezpieczeństwa baz danych z serwerów Muzeum;

·        zabezpieczanie danych przetwarzanych przez systemy informatyczne MNG przed nieupoważnionym  dostępem.

·        prowadzenie spraw związanych z telefonią GSM w Muzeum.

Wymagania:

·        minimum licencjat z informatyki, inżynierii komputerowej lub pokrewnego kierunku,

·        doświadczenie  w dziedzinie administracji sieci komputerowych lub w pokrewnych obszarach IT min. 3 lata,

·        znajomość struktury sieci komputerowych - wiedza o rozwiązaniach sieciowych, zarządzaniu i konfigurowaniu urządzeń sieciowych (serwery, routery, switche, firewalle, serwery sieciowe NAS)

·        doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sieciowych

·        doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi, zrozumienie protokołów sieciowych (np. TCP/IP, DNS, DHCP), zdolność konfiguracji i zarządzania sieciami LAN/WAN, oraz doświadczenie w stosowaniu narzędzi do monitorowania sieci (np. Axence nVision).

·        umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, w tym procedur, diagramów sieciowych i raportów z działań przeprowadzanych w sieci.

·        dobra znajomość komputerów PC, systemów operacyjnych (Windows, MacOS), pakietów biurowych, przeglądarek internetowych oraz aplikacji poczty elektronicznej

·        znajomość zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem, bezpieczeństwem sieci komputerowych,

·        znajomość środowiska wirtualizacji vmware, hyper-v

·        znajomość tematyki związanych z systemami bazodanowymi np. MSSQL

Oferujemy:

·        ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury,

·        stabilne zatrudnienie,

·        dodatek stażowy,

·        pakiet świadczeń socjalnych

·        dofinansowanie do zajęć sportowych ( karta Multisport)

·        atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie  i opieki medycznej

·        możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

·        CV - przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

·        kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie,

·        kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,

W przypadku przedstawienia przez kandydata dokumentów w języku obcym, należy dołączyć ich tłumaczenia na język polski dokonane bezpośrednio przez kandydata lub biuro tłumaczeń lub tłumacza przysięgłego.

·        oświadczenie zwierające klauzulę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

·        Zgoda na przetwarzanie danych i klauzula informacyjna, która jest załącznikiem do oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

Muzeum Narodowe w Gdańsku

ul. Toruńska 1

80-822 Gdańsk

z dopiskiem: „Specjalista/ka ds. informatycznych”

w terminie do dnia 02.04.2024 r. Decyduje data wpływu oferty do Muzeum. Oferty mogą też być składane drogą elektroniczną na adres [email protected] .

Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie lub drogą elektroniczną o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji.

Postępowanie kwalifikacyjne może być unieważnione przez Dyrektora Muzeum Narodowego w Gdańsku na każdym etapie bez podania przyczyny.

Informujemy, że złożonych w trakcie rekrutacji dokumentów nie zwracamy, a po upływie 30 dni od jej zakończenia ulegają one  protokolarnemu zniszczeniu.