DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 25 PLN/h
  • Firma: PonikHolding
  • Kontakt: Sabina Siekierska
  • Telefon: 889987576
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz
Firma Ponik Holding Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz natryskowy

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie i przygotowanie materiałów potrzebnych do czyszczenia i malowania.
  • Ręczne prace malarskie, przygotowywanie powierzchni do malowania.
  • Malowanie natryskowe, przygotowywanie wyrobu do odbioru finalnego

Wymagania:

Znajomość podstawowych zasad, norm i standardów z przygotowania powierzchni. Podstawowa znajomość zasad nakładania powłok ochronnych

Oferujemy:

Praca od poniedziałku do piątku, przeważnie w godzinach od 8:00 do 17:30 lub 13:00 do 22:30 z uwagi na specyfikę wykonywanych prac godziny mogą ulegać zmianie. W czasie pracy pracownicy mają 1,5h bezpłatnej przerwy. Wydłużenie czasu pracy w tygodniu lub dodatkowa praca w soboty jest możliwa, jednakże zależy to od naszych Kontrahentów oraz wymaganych terminów odbiorów prac.
200-220 godzin w miesiącu.
Dojazd do miejscowości wykonywania prac realizujemy w większości firmowymi samochodami brygadówkami 7-8 osobowymi, samochodami osobowy. Pokrywamy wszelkie koszty dojazdu na miejsce pracy i z miejsca pracy który jest realizowany firmowymi pojazdami.
Zakwaterowanie-360 zł, kwatery pracownicze znajdują się w odległości do 30 km od miejsca wykonywania prac, w większości są to domy 6-10 os. z pokojami 1,2 lub maksymalnie 3 osobowymi.
Odzież robocza oraz wyposażenie - sugerujemy żeby pracownicy przed rozpoczęciem prac posiadali własne buty robocze oraz spodnie, bluzy lub kombinezony robocze, dla osób które nie posiadają odzieży roboczej wydajemy naszą odzież roboczą. Pozostałe wyposażenie którego nie sposób wymienić organizujemy we własnym zakresie.

Siedziba firmy Ponik Holding, znajduje się na terenie Warszawy. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników pochodzących z Europy, Azji oraz Afryki. Obecnie poszukujemy ich aż w 37 państwach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów ds. rekrutacji, prawników oraz tłumaczy, których działania nadzoruje kadra zarządzająca. Rekrutujemy na każde stanowisko oraz pomagamy w procesie legalizacji pracowników. Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, m.in. wizę. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z wieloma przedsiębiorcami z całego świata, dla których zrekrutowaliśmy ponad 12.000 pracowników.