DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 7 000-7 500 PLN/m-c
  • Firma: Rekrutacja ukryta
  • Kontakt: Joanna Skulska
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekun

Szukasz wyzwania, w którym możesz wykorzystać swoje umiejętności interpersonalne i biznesowe, aby budować długotrwałe relacje z klientami?

Na tym stanowisku będziesz mieć możliwość pracy z klientami z różnych branż i poznawania specyfiki ich biznesu oraz rozwoju swoich umiejętności i poszerzania wiedzy na temat sektora bankowego.

Twoje zadania:

· odpowiadasz za realizację indywidualnych celów biznesowych

· zarządzasz przypisanym portfelem Klientów Biznesowych

· nawiązujesz kontakty z nowymi Klientami i dbasz o utrzymanie relacji

· trafnie identyfikujesz potrzeby i oczekiwania Klientów

· sprzedajesz produkty dla firm

· dbasz o najwyższe standardy obsługi Klienta

· odpowiadasz za jakość dokumentacji kredytowej i sprzedawanych kont firmowych

Kogo szukamy?

· masz min. dziewięć miesięcy doświadczenia w obsłudze Klienta Biznesowego

·Twoja skuteczność w działaniu jest poparta sukcesami sprzedażowymi

· masz wiedzę z zakresu produktów dedykowanych firmom

· jesteś zorientowany na realizację celów sprzedażowych

· Twoją mocną stroną jest planowanie i organizacja pracy

· masz wykształcenie wyższe lub studiujesz

· masz aktywne prawo jazdy kategorii B

· gotowość do użytkowania samochodu prywatnego do celów służbowych (rozliczenie ryczałtem)

Co oferujemy:

· umowę o pracę

· prywatną opiekę medyczną

· pakiet MultiSport

· system wynagradzania, który obejmuje: wynagrodzenie stałe i premie sprzedażowe,

· program wdrożenia oraz pakiet szkoleń

· programy wellbeingowe, platformę wsparcia psychologicznego

· działania CSRowe, akcje #mniejplastiku, 5 dni w roku dodatkowo wolnych na wolontariat

· pracę w miejscu, w którym możesz być sobą bez względu na wiek, płeć czy jakąkolwiek inną cechę

· pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań