PRACOWNIK DO KOMPLETACJI ODZIEŻY W GDAŃSK KOKOSZKI 26 ZŁ BRUTTO /H

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 4 368 PLN/m-c
  • Firma: EUROKADRA SA
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: 796112903
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska

Pracownik magazynowy. Gdańsk Kokoszki

Eurokadra SA (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Wymagania:
- doświadczenie w pracach magazynowych - mile widziana

- dokładność, rzetelność, sumienność
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- dyspozycyjność !
- zdolności manualne

Obowiązki:
- praca przy kompletacji towaru
- obsługa skanera
- pakowanie towaru do opakowań zbiorczych
- przygotowanie towaru do wysyłki,
- inne prace magazynowe, porządkowe

Oferujemy:
od zaraz :

2 osoby do kompletacji towaru -od NIEDZIELI DO CZWARTKU

  •  wynagrodzenie 26 zł brutto/h 18,77 zł netto/h
      (26na rękę dla studenta )

- godziny pracy 2 zmiany : 6-14 14-22
- pracę na pełen etat,
- umowę zlecenie do grudnia 2023 lub stycznia 2024

zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu @ na adres [email protected] , lub telefonicznego (SMS) pod numer 796112903 , w godzinach 9:00-15:00

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:
 "Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)." https://bit.ly/2JXXauU”