DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Studio7P
  • Kontakt: Oskar Gutowski
  • Telefon: +48 537 538 901
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Praktykant

Praktyki w dziale sprzedaży agencji marketingowej - praca zdalna.

Studio7P to agencja marketingowa, która z pasją i zaangażowaniem zajmuje się tworzeniem treści oraz zarządzaniem social mediami. Budujemy zaufanie poprzez komunikację, transparentność i efektywność. Swoje działania opieramy na narzędziach AI i na innowacyjnym podejściu do marketingu cyfrowego.

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów (dzwonienie, wysyłanie e-maili)

- budowanie relacji z potencjalnymi klientami

- przygotowywanie ofert na bazie szablonu

- umawianie i organizowanie spotkań z klientami

- tworzenie baz kontaktowych

Wymagania:

- komunikatywność (brak wad wymowy)

- biegłe posługiwanie się językiem polskim

Mile widziane:

- znajomość branży marketingu cyfrowego

- wcześniejsze praktyki/staż w sprzedaży lub wiedza z tego obszaru

Oferujemy:

- praca zdalna lub stacjonarna z biura w Gdańsku

- elastyczne godziny pracy

- zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego

- list referencyjny po zakończeniu naszej współpracy

- przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie przełożonego

- zatrudnienie w oparciu o umowę o praktyki

- wynagrodzenie oparte na success fee (10% od każdej opłaconej faktury przez pozyskanego klienta, wypłacane cyklicznie przez okres 4 miesięcy)

Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie w sprzedaży, pracować w zgranym zespole oraz rozwijać swoje umiejętności handlowe, to stanowisko praktykanta w naszym dziale sprzedaży jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w Studio7P już teraz!

CV proszę przesłać na podany adres mailowy:

[email protected]