SPECJALISTA DS. POLEROWANIA SZYB

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000-6 000 PLN/m-c
  • Firma: Glass Polish
  • Kontakt: Malwina Nowakowska
  • Telefon: +48 508 893 426
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma Glass Polish, świadcząca usługi polerowania szyb oraz powierzchni szklanych na terenie Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Łodzi, poszukuje do swojego zespołu dwóch nowych pracowników.

Lokalizacja: Warszawa, 1 wakat.

Lokalizacja: Gdańsk, 1 wakat.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie powierzchni szklanych do polerowania, w tym oczyszczenie ich z kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń,
  • wykonywanie prac polerskich zgodnie z ustalonymi procedurami, w celu przywrócenia połysku szkła i usuwania rys i innych uszkodzeń,
  • przeprowadzanie oceny jakości wykonanych prac i dokonywanie poprawek w razie potrzeby,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami, między innymi sporządzanie protokołów.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży polerowania szkła lub na podobnym stanowisku pracy,
  • zaangażowanie, dokładność, punktualność i odpowiedzialność,
  • kultura osobista i umiejętności komunikacyjne,
  • dostępność w dniach poniedziałek - sobota w godzinach 9:00-19:00,
  • w przypadku kandydatów zagranicznych: znajomość języka polskiego, zezwolenie na pobyt w Polsce (Visa lub Karta Pobytu) i zezwolenie na pracę.

Mile widziane:

  • umiejętność naprawiania odprysków,
  • certyfikat BHP,
  • doświadczenie w alpinistycznym polerowaniu szyb,
  • posiadanie statusu studenta.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wypłatę w wysokości 25% procent od wykonanych usług lub stawkę godzinową do wyboru - zarobki na poziomie 4000 - 6000 PLN miesięcznie,
  • zatrudnienie na umowę zlecenia, po 4 miesiącach współpracy możliwość przejścia na umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole,
  • spotkania integracyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne oraz dodatkowe narzędzia do pracy,
  • w przypadku zlecenia w innym mieście, firma pokrywa koszty paliwa oraz zameldowania się w hotelu.

Jeśli masz zapał do pracy, doświadczenie i chcesz rozwijać się w branży, wyślij nam swoje CV, czekamy na Ciebie.