DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-5 200 PLN/m-c
  • Firma: Muzeum Narodowe w Gdańsku
  • Kontakt: Edyta Pych
  • Telefon: 571600880
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdańsk
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Muzeum Narodowe w Gdańsku zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko spec. ds. płac

Zadania:

·        samodzielne naliczanie wynagrodzeń pracowników i należności z tytułu umów                 cywilnoprawnych oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych,

·        sporządzanie dokumentacji do celów zasiłkowych i emerytalno- rentowych,

  • obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych w zakresie rozliczania obowiązkowych i dobrowolnych składek oraz przekazywanie danych o miesięcznych  rozliczeniach składek,

·        sporządzanie dokumentów rozliczeniowych oraz terminowa sprawozdawczość dla ZUS,

·        prowadzenie wszelkiej dokumentacji ubezpieczeniowej ( zgłoszenia i wyrejestrowywania z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych pracowników , zleceniobiorców i członków ich rodzin)

·        sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, PIT

·        wystawianie zaświadczeń o zarobkach oraz prowadzenie korespondencji z urzędami, instytucjami publicznymi i komornikami.

·        udzielanie informacji pracownikom z zakresu wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń z ZUS

·        księgowanie list płac i uzgadnianie kont księgowych.

·        sporządzanie przelewów na podstawie dokumentacji z zakresu wynagrodzeń, zasiłków, umów cywilnoprawnych oraz rozliczeń  ZUS, US, PFRON

·        sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne w tym okresowa analiza funduszu płac.

Wymagania:

·        wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunki ekonomiczne,

·        doświadczenie w pracy w dziale kadrowo- płacowym

·        bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office

·        mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz FK

·        wymagana znajomość przepisów prawa pracy , ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, praw autorskich w szczególności zasad naliczania wynagrodzeń, ekwiwalentów urlopowych oraz ustalania podstaw wymiaru zasiłków chorobowych

·        umiejętność pracy w zespole,

·        odpowiedzialność, samodzielność,

·        dokładność i systematyczność

·        zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

·        ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury,

·        stabilne zatrudnienie,

·        wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego,

·        dodatek stażowy,

·        pakiet świadczeń socjalnych

·        dofinansowanie do zajęć sportowych ( karta Multisport)

·        atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie  i opieki medycznej

·        możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

·        CV - przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

·        kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie,

·        kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,

W przypadku przedstawienia przez kandydata dokumentów w języku obcym, należy dołączyć ich tłumaczenia na język polski dokonane bezpośrednio przez kandydata lub biuro tłumaczeń lub tłumacza przysięgłego.

·        oświadczenie zwierające klauzulę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

·        Zgoda na przetwarzanie danych i klauzula informacyjna, która jest załącznikiem do oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

Muzeum Narodowe w Gdańsku

ul. Toruńska 1

80-822 Gdańsk

z dopiskiem: „Specjalista/ka ds. płac”

w terminie do dnia 18.02.2024 r. Decyduje data wpływu oferty do Muzeum. Oferty mogą też być składane drogą elektroniczną

Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie lub drogą elektroniczną o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji.

Postępowanie kwalifikacyjne może być unieważnione przez Dyrektora Muzeum Narodowego w Gdańsku na każdym etapie bez podania przyczyny.

Informujemy, że złożonych w trakcie rekrutacji dokumentów nie zwracamy, a po upływie 30 dni od jej zakończenia ulegają one  protokolarnemu zniszczeniu.