SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Polimex Mostostal SA
  • Kontakt: Polimex Mostostal SA
  • Telefon: +48506253292
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Twój zakres obowiązków:

-nadzór nad Archiwum budowy, w tym aktualizowanie wersji elektronicznych oraz papierowych dokumentacji projektowej znajdujących się w Archiwum,

-nadzór nad terminowością dostarczania dokumentacji zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacji budowy oraz współpraca w tym zakresie z biurami projektowymi, podwykonawcami robót budowlanych oraz z zespołem budowy,

-bieżąca kontrola poprawności formalnej przekazywanej dokumentacji projektowej w wersji elektronicznej lub papierowej,

-prowadzenie i obsługa rejestrów dotyczących zarządzania dokumentacją projektu w ramach Archiwum budowy oraz wynikających z powierzonych zadań.

Nasze wymagania:

-wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji projektów budowlano-montażowych,

-dobra znajomość środowiska MS Project i MS Office, umiejętność przygotowywania prezentacji projektu, znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem,

-znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawowe tłumaczenie dokumentów.

To oferujemy:

-stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

-ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

-dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych , szkoleń i uprawnień,

-pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).