DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SEARCHERS
  • Kontakt: Searchers
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gdynia
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kontroler Jakości
Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS, w imieniu naszego Klienta, będącego solidnym pracodawcą, rekomenduje pracę na stanowisku:

ELEKTRYK / Testowanie rozdzielnic
Lokalizacja Gdynia Dąbrowa

Zadania na stanowisku:
  • testowanie technicznych urządzeń elektrycznych (według dokumentacji), z wykorzystaniem podstawowych mierników elektrycznych,
  • współpraca z produkcją.

Oczekiwania:
  • uprawnienia SEP podstawowe,
  • doświadczenie na stanowisku, typu: Elektryk, Elektrotechnik, Elektromonter, Tester, itp, i/lub wykształcenie kierunkowe,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • możliwość extra płatnych nadgodzin (więcej niż przewidują przepisy),
  • skandynawską kulturę pracy,
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00,
  • udział w projektach dla renomowanych firm i instytucji; typu NASA, TESLA,
  • bardzo pomocnych przełożonych.
Zapraszamy do przesyłania CV, w tytule wiadomości koniecznie wpisując nr ref. TEL/06/23. W treści CV prosimy dopisać; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr TEL/06/23 prowadzonym przez  SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanym dalej: „Rozporządzenie” lub „RODO” informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych może Pani/Pan uzyskać kontaktując się z Administratorem w następujący sposób: listownie na adres: ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, drogą e-mailową: [email protected] , telefonicznie - www.searchers.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, udostępniania Pani/Pana danych potencjalnym pracodawcom, udziału w przyszłych procesach rekrutacji (o ile Pani/Pan wyraziła/ł na to zgodę) oraz udzielania Pani/Panu pomocy w znalezieniu pracy, w tym poprzez prezentowanie Pani/Panu odpowiednich ofert pracy.