DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: adidas
  • Kontakt: adidas
  • Telefon: +48221520007
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Opis Stanowiska

Cześć, to pierwszy krok w Twojej podróży adidas. Od ponad 70 lat tworzymy najlepszy sprzęt sportowy i inspirujemy miliony ludzi do zmiany swojego życia poprzez sport. Naszą podstawową wartością są ludzie. adidas to zespół optymistów. Prowadzimy aktywny tryb życia, tworząc innowacje równoważące sport i naturę, patrząc na świat bez granic i uprzedzeń oraz inspirując do zmian w naszych klientach. Sklepy detaliczne są pierwszym punktem kontaktu z naszymi konsumentami i sercem marki adidas. Chcesz wziąć udział w tej przejażdżce? Dołącz do nas już teraz!

OFERUJEMY:

Konkurencyjne wynagrodzenie i nagrody (bonusy, program poleceń itp.).

Bezpłatne zestawy mundurów dwa razy w roku.

Rabat na produkty adidas online i we wszystkich sklepach własnych.

PRACOWNICY DOCENIAJĄ W NAS:

Wspierający zespół, który towarzyszy Ci przez cały proces w firmie i inspiruje do podejmowania nowych wyzwań.

Kariera bez granic: możliwość rozwoju w handlu detalicznym, biurze i centrum dystrybucyjnym.

Możliwości rozwoju: bezpłatne szkolenia z zakresu produktów, usług, procesów i programów efektywności osobistej.

Nowoczesne otoczenie z najwyższymi standardami handlu detalicznego i najlepszymi technologiami.

Przyjęcie kultury różnorodności, równości i integracji.

Innowacje, które zapoczątkują nową erę sportu w równowadze z naturą.

CENIMY W NASZYCH PRACOWNIKACH:

12+ miesięcy doświadczenia zawodowego w środowisku detalicznym skoncentrowanym na kliencie sportowym/modowym i handlu detalicznym z zaawansowanym doświadczeniem w sprzedaży i wszechstronnym zrozumieniem produktów, handlu detalicznego i branży.

Kierowanie zespołem i obsługa klienta.

Podstawowe informacje o KPI.

Silne umiejętności analityczne.

Silne umiejętności szkoleniowe.

Wygodne prowadzenie rozmów zwrotnych.

Planowanie składu zespołu.

Wiedza o produkcie.

Dobra znajomość języka angielskiego/rozumienie go.

Profesjonalna obsługa trudnych sytuacji interpersonalnych w zespole sklepu.

Zrozumienie potrzeb sklepu i podjęcie odpowiednich działań.

TWOJE DZIAŁANIA:

Dawanie przykładu i coaching, koordynowanie hali produkcyjnej i zapewnianie ciągłego rozwoju zespołu w sklepie.

Zwiększaj sprzedaż w sklepie wraz z zespołem, aby osiągnąć wyznaczony cel, zapewniając doskonałą obsługę klienta.

Upewnij się, że sklep jest zawsze zgodny ze standardami marki, w tym standardami Visual Merchandisingu, uzupełniania zapasów i obsługi klienta, aby zapewnić konsumentowi najlepsze wrażenia z zakupów.

Zaaplikuj używając linka do naszego systemu:

#WePowerPossible