РОБОТА НА ДРУКАРНІ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: https://carpediempersonal.eu/
  • Kontakt: Carpediem Poland Sp. z o.o.
  • Telefon: 887049998
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gogolin
  • Region: opolskie
  • Państwo: Polska
Фірма Carpediem Poland запрошує до роботи:

Друкарня - виробницто паперових виробів

м.Gogolin

ВИМОГИ:

  • знання/розуміння польської мови
  • примаймаємо без досвіду роботи - всього навчимо та покажемо!
  • вміння працювати в команді
  • готовність працювати у 4-зманній системі

ОБОВ'ЯЗКИ:

  • помічник оператора машин
  • пакувальник з виробництва паперових пакетів
  • підготовка матеріалів, необхідних для виробництва
  • контроль якості продукції

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • ДЛЯ СТУДЕНТА 28.70 - 31.50 ЗЛ/НЕТТО
  • ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ - 23 ЗЛ/НЕТТО (+300 ЗЛ ПІТ-2)
  • ДЛЯ ЖІНОК - 21 ЗЛ/НЕТТО (+300 ЗЛ ПІТ-2)
  • ДО 26 Р. +2 ЗЛ/НЕТТО

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

  • Тип договору: Umowa Zlecenie ( за пів року можна перейти на Umowę o pracę )
  • Пари проживають окремо в кімнатах
  • Робочий одяг надається
  • З/П щоміця 10 числа на карточку
  • Можливість щотижня брати аванси

Запрошуємо до роботи чоловіків, жінок, сімейних пар!!!

Робота на новій, сучасній друкарні в Гоголінє в комфортних умовах і хорошому колективі.

Робота на виробництві паперових виробів (пакети, мішки для борошна, цукру, та ін.)

Легальність нашої діяльності підтверджена сертифікатом

Kraz 6760.

Я, даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей мого майбутнього прийому на роботу , організованого Carpediem Poland Sp. z o.o. вул.Опольско 30, 46-060 Прушкув. KRS 0000359231

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: