DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 000-6 200 PLN/m-c
  • Firma: Hr Work Force
  • Kontakt: Paulina HR
  • Telefon: 693 14 57 00
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik Produkcji

Agencja HR Work Force dla swojego klienta szuka osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Jakości

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem i koordynacja jego działań,

  • Kontrola wejściowa materiałów, całego procesu oraz kontrola wyjścia,

  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów jakościowych,

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów 8D,

  • Nadzór nad spełnianiem wymogów jakości przez produkty i specyfikacje

  • Analiza reklamacji klienta i nadzór nad działaniami działu jakości,

  • Wprowadzanie nowych produktów,

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych,

  • Inicjowanie działań organizacyjnych z Zintegrowanym System Zarządzania Jakością i Środowiskiem,

  • pełnienie funkcji pełnomocnika ds. jakości,

  • Odpowiedzialność za przygotowanie firmy i wyniki audytów ISO, a także innych audytów.

Wymagane kwalifikacje :

  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości,

  • Doświadczenie w pracy z wyrobami plastikowymi,

  • Umiejętność asertywnego zarządzania zespołem (doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie związane z uzyskiwaniem certyfikatów ISO,

  • komunikatywność i otwartość,

  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 6000 zł brutto, do negocjacji w zależności od umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet socjalny,

  • Praca w Gorzowie Wielkopolskim,

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zachęcam do aplikacji, skontaktuję się z Państwem i przedstawię szczegóły oferty