DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MMT SUPERMARKET SP. Z O.O. SP.K.
  • Kontakt: Justyna Bąkowska
  • Telefon: 605082846
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzedawca

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Sprzedawca w dziale mięsa i wędlin

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, ul. Górczyńska 23

Zadania:

• obsługa klienta na stoisku mięsno-wędliniarskim,

• układanie mięsa i wędlin w ladzie oraz dbanie o atrakcyjną ekspozycję,

• dbanie o czystość i porządek na stoisku mięsnym.

Oczekujemy:

• motywacji do pracy i zaangażowania,

• komunikatywnego języka polskiego,

• dyspozycyjności - praca w systemie dwuzmianowym (7-21:30),

• wyrobionej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do zrobienia badań,

• doświadczenia na podobnym stanowisku lub gotowości do nauki.

Oferujemy:

• możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowy o pracę lub zlecenia,

• możliwość awansu i rozwoju,

• możliwość skorzystania z pracowniczego ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego,

• rabatową kartę zakupową.

Dołącz do nas!

Prosimy przesyłać aplikacje z dopiskiem:

,,Zapoznałem się z udzielaną przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:

,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury."

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:

Administratorem danych osobowych kandydatów jest MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel. +48 61 650 03 00), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf