TECHNIK MOBILNY (GORZÓW WIELKOPOLSKI, SULĘCIN, MIĘDZYRZECZ)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Mellon Poland
  • Kontakt: Wiktoria Nowak
  • Telefon: 504934021
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Działu Obsługi Klietna terminali płatniczych (POS), bankomatów (ATM) oraz systemów kolejkowych (SKR) poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Technik Mobilny POS/ATM/SKR

Teren działania: (Gorzów Wielkopolski, Sulęcin, Międzyrzecz)

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń: Będziesz odpowiedzialny za terminową realizację zleceń dotyczących: systemów kolejkowych (SKR), terminali płatniczych (POS) oraz bankomatów (ATM) w terminie uzgodnionym z klientem,
  • Obsługa i serwis urządzeń: Będziesz dodpowiedzialny za regularnie/ okresowe przeglądy zainstalowanych urządzeń,
  • Raportowanie: Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonej instalacji, naprawy lub demontatrzu urządzenia
  • Szkolenia pracownicze: będziesz przeprowadzał krótki instruktarz/szkolenie wprowadzające w punkcie instalacji urządzenia
  • Planowanie: będziesz planować swoją pracę - sam wyznaczasz trasę realizując przydzielone zgłoszenia w ustalonym terminie.

Nasze wymagania:

  • Najważniejsza jest dla nas Twoja praktyczna wiedza o urządzeniach płatniczych i bankomatowych;
  • Mile widziane jest Twoje wcześniejsze doświadczenie w serwisie urządzeń elektrycznych (m.in.: umiejętność instalacji systemu Windows 10, konfiguracji połączeń sieciowych, instalacji alarmów, czy konfiguracji sieci);
  • Oczekujemy od Ciebie inicjatywy, zaangażowania i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Gotowość do zrealizowania zlecenia w trybie 24/7 - tylko w sporadycznych przypadkach;
  • Własny samochód.

Oferujemy:

  • Będziesz odpowiedzialny za wykonanie zleceń serwisowych dotyczących terminali płatniczych (POS), systemów kolejkowych oraz kas fiskalnych;
  • Dołączysz do zespołu techników obsługujących nowy projekt jakim jest serwis urządzeń ATM (bankomaty/wpłatomaty);
  • Zapewnimy Ci pełne wdrożenie w obowiązki na tym stanowisku;
  • Prace serwisowe będziesz wykonywał niedaleko swojego domu na wyznaczonym terenie;
  • Sam zaplanujesz swoją trasę i kolejność realizowania zleceń;
  • Wyposażymy Cię w telefon żebyś mógł przyjmować zlecenia serwisowe.

Dołącz do naszego zespołu!

Aplikuj do nas już teraz przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=40b694d245c941018a641b3b46ca482b