DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Arche Consulting Sp. z o.o.
  • Kontakt: Bartosz Turek
  • Telefon: 663008700
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gostyń
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Gostyń, wielkopolskie

Obowiązki:

- przyjmowanie, sprawdzanie dostaw i rozładunek towarów,
- weryfikacja i kompletowanie zamówień oraz towarów do wysyłki,
- wykładanie towaru na półki sklepowe,
- prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie komputerowym,
- obsługa reklamacji.

Wymagania:

- rzetelności, terminowości, jakości i skrupulatność w realizacji zadań,
- samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i zmotywowaniu do realizacji zadań,
- biegłej obsłudze komputera (środowisko Microsoft, Windows, Internet), - bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności zarządzaniem sobą w czasie pracy,
- nastawieniu na długofalową współpracę,
- prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, dobrowolne ubezpieczenie grupowe,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole,
- otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,
- program wdrożeniowo-szkoleniowy na stanowisko,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie

Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w CV, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40 - 112) przy ul. Morelowa 25. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: @

WPIS KRAZ: 8162