DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Project Plus HR Sp. z o.o.
  • Kontakt: Natalia Wiluk
  • Telefon: 797 385 477
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego
Wynagrodzenie: brutto - 29,50 zł / godz.

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno

WYNAGRODZENIE MINIMUM: 5 000,00 ZŁ
WYŻSZA STAWKA DLA STUDENTÓW

Prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego w ciepłej hali magazynowej (towary dla sklepów internetowych)

OBOWIĄZKI:

• Prace magazynowe wykonywane przy użyciu wózka widłowego;

• Praca na dwie zmiany z opcja nadgodzin;

• Wykonywanie zleceń zgodnie z zawartą dokumentacją;

• Jakościowe wykonywanie pracy bez pomyłek.

WYMAGANIA:

• Uprawnienia UDT II kategorii na wózek widłowy

• Rozumienie Języka Polskiego dla potrzeb wykonania zleceń

• Wiek do 60 roku życia

• Mocna motywacja

• Zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność

Warunki zatrudnienia – umowa zlecenie z wypłatą na konto.

OFERUJEMY:

• Możliwość pracy w sobotę;

• Pomoc z zakwaterowaniem dla osób potrzebujących;

Pomagamy obcokrajowcom w kwestiach:

• Ubezpieczenie w ZUS;

• Wyrobienie numeru PESEL/NIP;

• Zezwolenia na pracę, Karta pobytu;

• Pomoc w legalizacji;

• Możliwość wsparcia w ciągu całego okresu zatrudnienia;

Skontaktuj się z nami:

Kateryna +48 725 - 794 989 404 - (polski, rosyjski, ukraiński)

Olga +48 797 - 797 385 477 - (polski, rosyjski, ukraiński)