DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-7 500 PLN/m-c
  • Firma: Human Resources Poland
  • Kontakt: JOBS.PL
  • Telefon: 508385692
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kontaktów, utrzymywanie i dbanie o dobry i regularny kontakt z Klientami
  • Tworzenie i przygotowywanie ofert handlowych, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb biznesowych Klientów.
  • Ścisła i efektywna współpraca z różnymi działami w firmie, takimi jak produkcja, logistyka, dział realizacji, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi Klienta
  • Przygotowywanie umów handlowych, weryfikacja zgodności z przepisami prawnymi i regulacjami eksportowymi
  • Monitorowanie terminowości dostaw i zapewnienie zgodności z warunkami umów
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z Klientem, doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Wsparcie Przełożonego poprzez rzetelną komunikację, aby utrzymać jak najwyższe standardy jakości realizowanych zadań
  • Otwartość i gotowość, do pracy w delegacji w Polsce oraz poza granicami kraju

Nasze oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze eksportu, sprzedaży lub współpracy z klientami
  • Wykształcenie wyższe
  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem )
  • Swobodne posługiwanie się oprogramowaniem z Pakietu MS Office 365
  • Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych w PDF i CAD
  • Minimalna znajomość oprogramowania CAD będzie dodatkowych atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Szukamy dynamicznej osoby z co najmniej rocznym doświadczeniem pracy w obszarze eksportu, sprzedaży lub współpracy z Klientami
  • Wszechstronnej, zaangażowanej, potrafiącej skutecznie realizować zadania na wszystkich polach działania
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ze szczególnym naciskiem na rzetelne i profesjonalne realizowanie powierzonych zadań, głównie w obszarze aktywnej sprzedaży
  • Orientacja i znajomość w obszarze procedur eksportowych, dokumentacji i przepisów międzynarodowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno werbalne, jak i pisemne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia w wysokości 4,5 - 7,5 tys. PLN netto
  • Premie uzależnione od wyników
  • Możliwość pracy, w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę codziennej pracy w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon , dostęp do samochodów służbowych

Zapraszam do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: [email protected]