DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FlexHR
  • Kontakt: FlexHR
  • Telefon: 690 004 454
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Grudziądz
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Możliwość rozwoju jest dla Ciebie ważna?

Chciałbyś pracować jako operator wózka widłowego?

Interesuje Cię stabilne zatrudnienie, pełne atrakcyjnych benefitów?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Jeśli:
  • Posiadasz aktualne uprawnienia UDT
  • Potrafisz obsługiwać wózek widłowy
  • Jesteś osobą zaangażowaną, zmotywowaną, to mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Twój rozwój jest dla nas ważny – masz zagwarantowany dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Praca od poniedziałku do piątku – weekendy masz wolne (możliwość wyrobienia w tym czasie płatnych nadgodzin)
  • Oferujemy opiekę zdrowotną - Ty wybierasz przychodnie z której chcesz korzystać!
  • Otrzymasz szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz dofinansowań
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Pracę w nowoczesnej hali w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość awansu w strukturach firmy i realny wpływ na funkcjonowanie działu
  • Przejrzysty zakres przydzielonych obowiązków
  • Zapewniona odzież robocza oraz kompleksowe wdrożenie stanowiskowe

Twoje zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Przyjęcie i wydawanie towaru z magazynu
  • Uzupełnianie odpowiedniej dokumentacji
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy
Jesteś zainteresowany? Dzwoń, pisz, ślij CV!